stargate command

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
stargate command

mobilis in mobile


4 participanți

    ce pasiuni aveti??

    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    ce pasiuni aveti?? Empty ce pasiuni aveti??

    Mesaj  Mark Nemo Lun Sept 19, 2011 7:56 am

    un topic interesant....fiecare are cel putin o pasiune, un hobby..si pentru ca eu am inceput acest topic o sa spun pasiunile mele care s-au cristalizat in cele aproape 4 decenii de viata....imi place SF-ul in principal si aici intra nu numai literatura stiintifico-fantastica, filmele, ci si toata stiinta si tehnica legata de acest domeniu....imi place sportul si aici ciclismul este pe primul plan( ma mandresc cu cateva escapade facute de-a lungul timpului, ce s-au intins pe sute de km de rulaj in timp de o zi-doua)....apoi mai am un hobby...imi place sa scriu si scriu de prin clasa aVIII-a cu mici perioade in care am intrerupt....in acest moment am cateva mii de pagini scrise de aventuri SF( cum era si normal)(pentru mine)...imi place sahul, tablele, unde deasemenea cred ca joc destul de bine...si ar mai fi, mai putin importante, dar mai exista.....acum vreau sa vad pe voi ce va preocupa in timpul liber....
    dangerousride
    dangerousride


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 04/09/2011
    Localizare : BUCURESTI

    ce pasiuni aveti?? Empty Re: ce pasiuni aveti??

    Mesaj  dangerousride Lun Sept 19, 2011 1:56 pm

    Pot spune si eu ca tot ce e legat de "sf"ma fascineaza si pe mine(de altfel cred ca pe toti care joaca acest joc),mi-ar placea sa mai traiesc 100 de ani de acum incolo,sa vad cum avanseaza tehnologia si mi-ar placea sa intram in contact cu o rasa extraterestra inteligenta.
    De altfel,imi place sa citesc cam orice gen literar,sa scriu poezii,imi plac filmele:thriller,sf,horror si nu in ultimul rand muzica latino si cea ambientala.
    Imi plac excursile de orice fel(mare ,munte...)si mi-ar place sa vad lumea toata.
    Daca as continua cu pasiunile mele,cred ca as scrie vreo 12 pagini:))))
    Cred ca cea mai mare pasiune o voi face pentru bebele meu care urmeaza sa apara in 4 luni. I love you I love you I love you
    avatar
    garo


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 08/10/2011

    ce pasiuni aveti?? Empty pasiuni

    Mesaj  garo Sam Oct 08, 2011 10:54 am

    Si mie imi place scifi,sunt filmele mele preferate,am vazut stargate si toate episoadele star wars I-VI cheers
    laightangel
    laightangel


    Mesaje : 70
    Data de inscriere : 18/11/2011
    Varsta : 25
    Localizare : Printre norii din Bucuresti

    ce pasiuni aveti?? Empty Re: ce pasiuni aveti??

    Mesaj  laightangel Sam Noi 19, 2011 6:11 pm

    Pasiuni/hobby sa stau pe calculator , sa ies cu colegii , sa joc fotbal,sa joc ogame,4story,bounty bay,s4league sa stau pana noaptea tarziu pe ogame , sa socializez, sa ascult muzica [voltaj,indiferent,punct..etc..]sa caut pe net naruto shippuden in romana, sa ma uit pe animax,sa astept iubita sa vina[invata in germania ] ... cam atat

    Continut sponsorizat


    ce pasiuni aveti?? Empty Re: ce pasiuni aveti??

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Mai 18, 2024 11:53 pm