stargate command

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
stargate command

mobilis in mobile


    despre expeditii

    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    despre expeditii Empty despre expeditii

    Mesaj  Mark Nemo Sam Aug 10, 2013 9:00 am

    Ei bine, deoarece toată lumea are probleme în a găsi o combinație bună cu noul update, am decis să pop-up un fir, care va ajuta pe alții să decidă ce combinație de utilizat pentru expeditii

    Prietenul meu mi-a spus o combinatie uimitoare, și a încercat-o mai devreme și au venit cu rezultate bune. Nu e cea mai mare resursă găsi, dar e frumos pentru a găsi resurse mult.

    700 Fighters Light
    70 Cargos mari
    1 Bomber sau Destroyer
    1 proba de spionaj

    Aceasta combinatie mi-a dat următoarele rezultate, unul după altul:

    '' Expeditie găsit un vechi, complet încărcată dar pustiu convoi cargobot. Unele dintre resursele ar putea fi salvat.
    Deuteriu 248.000 au fost capturate.

    Intrarea de la ofițerii de jurnal de comunicații: Se pare că această parte a universului nu a fost explorată încă''


    '' Expediție a descoperit un asteroid mic de la care ar putea fi recoltate unele resurse.
    Metal 336.000 au fost capturate.

    Intrarea de la ofițerii de jurnal de comunicații:. Se pare că această parte a universului nu a fost explorată încă''


    '' Expediție a descoperit un asteroid mic de la care ar putea fi recoltate unele resurse.
    Metal 288.000 au fost capturate.



    ei bine combinatia mea de ani de zile este urmatoarea:

    -100 trasuri mari,
    -100 vanatori usori,
    -20 distrugatoare si
    -un spion....

    la aceasta varianta am ajuns eu si pe asta o folosesc de ani...
    .

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 1:45 pm