stargate command

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
stargate command

mobilis in mobile


5 participanți

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    avatar
    card3r


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 01/03/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  card3r Joi Mar 01, 2012 9:33 am

    Salutare tuturor ! Mi-as dori foarte mult sa fac parte din alianta voastra. Ce conditii ar trebui sa indeplinesc?
    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  Mark Nemo Vin Mar 02, 2012 9:26 am

    salut...pentru a face parte din alianta noastra trebuie intai sa fii un jucator serios, sa-ti placa aventura SF, (Stargate, etc.), sa intri pe joc constant, sunt criterii simple de urmat si apoi mai este si valoarea ta ca jucator...este greu sa intri in alianta de pe locul 1000, caci pena vei urca, este greu sa urci, univ fiind matur...daca esti pe un loc 200-400 e bn, asta inseamna ca joci binisor...este alegerea ta...
    avatar
    w3bmaster


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 06/03/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  w3bmaster Mar Mar 06, 2012 10:10 am

    Salut baieti,

    Eu (w3bMaster si in joc) si prietenul meu 'altarius' am vrea sa ne alaturam aliantei voastre. Ambii facem parte din alianta SCORPYO deocamdata, dar datorita lipsei de organizare si lipsei de interes din partea unora, si mai ales datorita lipsei de materie cenusie din partea multora, am decis sa continuam pe alt drum. Dupa cateva cercetari si studii am decis ca alianta Stargate Command, ar fi cea mai potrivita pt noi: mai multi membrii, mai multa organizare, pasiuni comune (SF ul) , etc...

    Nu avem multa vechime in Capella deocamdata. Eu am deschis contul lui altarius in urma cu mai putin de o luna, si ulterior am luat in primire contul pe care sunt acum. Altarius este momentan pe locul 386 (41k puncte) si creste rapid. Are deja si luna, ceea ce la punctele si vechimea lui e impresionant, zic eu. Eu am preluat acest cont la 300k puncte si in 2 saptamani am ajuns pe locul 207 cu ~ 340k puncte.
    Lipsa de vechime in Capella nu inseamna si lipsa de experienta. Amandoi am jucat pana in urma cu 3-4 ani si ne mentineam in top 50 in uni14.org si apoi cand a aparut uni1.ro am intrat si am ajuns si acolo in top 75 in mom cand ne-am retras. Acum dupa atatia ani am ajus sa avem mult mai mult timp disponibil pt ogame, si cu tehnologiile mobile noi practic suntem non stop atenti asupra navelor, si concentrati pe dezvoltare.

    Cam atat despre noi, daca aveti intrebari, o sa ma intorc cu raspunsuri. Asteptam raspunsul vostru, speram sa fie unul pozitiv.

    ,w3bMaster
    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  Mark Nemo Mier Mar 07, 2012 9:41 pm

    sal...daca intentiile voastre sunt cat se poate de pasnice(nu spionaj, barfe, dezbinare) atunci raspunsul meu este afirmativ.. voi deschide in cursul zilei de astazi aplicatia la alianta si mai departe este doar dorinta voastra de a face treaba in joc si alianta....numai bine..
    avatar
    w3bmaster


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 06/03/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  w3bmaster Mier Mar 07, 2012 11:45 pm

    va asigur ca intentiile noastre sunt cat se poate de nobile. cautam o alianta mai organizata, cu ceva mai multi membrii si cu mai multa activitate.
    Pe de alta parte... nush ce interese ar avea sa zicem scorpyo (alianta de pe #26) sa aiba spioni in randurile sgc, care nu au nici un conflict oricum cu sgc.

    In fine, multumim de sansa, si n-o sa dezamagim, salut.
    avatar
    iseedeadpple


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 11/03/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Solicitare invitatie univ. Capella

    Mesaj  iseedeadpple Dum Mar 11, 2012 9:49 am

    Salut.
    Exista posibilitatea sa ma primiti in alianta voastra ?
    Am inceput sa joc de 5 saptamani si nu am aplicat intr`o alianta pana acum ca eram prea mic, acutalmente sunt pe locul 430 si bazele jocului le am destul de bine puse la punct ( mai ales din tote tutorialele pe forumul Ogame precum si cateva sfaturi de la un fost jucator -Bonecrusher- daca il mai cunoasteti vreunul ).
    Sper sa imi aduc aportul cum pot mai bine ( asta daca sunt acceptat lol! ).
    Bafta la joc ! Surprised

    PS: acelasi user i`l am si in joc.
    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  Mark Nemo Lun Mar 12, 2012 6:39 am

    iseedeadpple a scris:Salut.
    Exista posibilitatea sa ma primiti in alianta voastra ?
    Am inceput sa joc de 5 saptamani si nu am aplicat intr`o alianta pana acum ca eram prea mic, acutalmente sunt pe locul 430 si bazele jocului le am destul de bine puse la punct ( mai ales din tote tutorialele pe forumul Ogame precum si cateva sfaturi de la un fost jucator -Bonecrusher- daca il mai cunoasteti vreunul ).
    Sper sa imi aduc aportul cum pot mai bine ( asta daca sunt acceptat lol! ).
    Bafta la joc ! Surprised

    PS: acelasi user i`l am si in joc.

    poti aplica la alianta...daca esti activ..
    avatar
    iseedeadpple


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 11/03/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Schimbare cont alaturare alianta

    Mesaj  iseedeadpple Vin Mar 16, 2012 4:07 am

    Saluatare tuturor.
    Am preluat contul 'weirdo" si mi-l-am sters pe al meu cel vechi "iseedeadpple" ( ma rog , o sa fie sters in cateva zile sper ).
    Am trmimis o aplicatie la alianta chiar acum.

    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  Mark Nemo Vin Mar 16, 2012 10:00 am

    iseedeadpple a scris:Saluatare tuturor.
    Am preluat contul 'weirdo" si mi-l-am sters pe al meu cel vechi "iseedeadpple" ( ma rog , o sa fie sters in cateva zile sper ).
    Am trmimis o aplicatie la alianta chiar acum.


    ai primit acceptul....
    avatar
    ferrys


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 02/07/2012

    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  ferrys Mar Iul 03, 2012 7:39 am

    Salutare

    Este loc si pentru mine in alianta voastra? Am acelasi id pe Capella.

    Continut sponsorizat


    Solicitare invitatie alianta univ. Capella Empty Re: Solicitare invitatie alianta univ. Capella

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 3:47 am