stargate command

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
stargate command

mobilis in mobile


3 participanți

    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    avatar
    MirceaValentin


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 23/08/2011

    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta? Empty Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    Mesaj  MirceaValentin Joi Sept 29, 2011 4:49 am

    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?
    Cum calculez?
    Multumesc!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta? Empty Re: Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    Mesaj  Vizitato Sam Oct 01, 2011 1:09 am

    MirceaValentin a scris:Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?
    Cum calculez?
    Multumesc!

    cat mai multe este de preferat ... te uiti si tu in sistemele de pe langa tine si vezi ce playeri ai ... in functie de asta iti faci un calcul cam cate ti-ar trebuii
    MortuQ
    MortuQ


    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 16/09/2011

    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta? Empty Re: Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    Mesaj  MortuQ Mar Noi 08, 2011 4:26 am

    In caz ca i se pune pata cuiva pe tine si vrea sa-ti niveleze apararea indiferent de costuri, antibalisticile il vor incetini foarte putin. Sunt numeroase postari pe forum cu asalturi cu interplanetare in care au fost distruse aparari ursiase. In general la astfel de actiuni iau parte mai multi jucatori pentru a minimiza costurile/jucator.

    Pentru inceput 20-40 antibalistice ar fi suficiente insa pe masura ce jocul evolueaza si apararea ta creste e indicat sa maresti si numarul de antibalistice.
    avatar
    AlleXyS


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 11/11/2011

    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta? Empty Re: Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    Mesaj  AlleXyS Vin Noi 11, 2011 7:53 am

    in prima luna nu iti trebuie antibalistica , nu te ataca nimeni cu interplanetare .... apoi , in functie de cum iti faci apararea , trebuie sa faci mai multe sau mai putine antibalistice .

    personal nu folosesc antibalistice , pentru ca nu folosesc aparare , decat putina pentru a apara cativa sateliti .

    Continut sponsorizat


    Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta? Empty Re: Cate rachete antibalistice ar trebui sa am pe o planeta?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 1:53 pm