stargate command

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
stargate command

mobilis in mobile


    Regulile pe forum

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Regulile pe forum Empty Regulile pe forum

    Mesaj  Vizitato Mar Aug 23, 2011 4:26 am

    Exista doua reguli mari si tari pe acest forum :


    1. Respect intre cei ce posteaza toti suntem egali chiar daca unul este mai mare in punctaj sau mai vechi pe joc si celalalt mai nou.

    2. Incercati sa cititi toate topicurile inainte de a deschide unul nou, poate cineva a avut in trecut aceeasi problema si nu are rost sa discutam de n ori despre acelasi lucru.

    Altceva ... nimic ... spor la sporovaiala. afro
    Mark Nemo
    Mark Nemo
    Admin


    Mesaje : 132
    Data de inscriere : 13/05/2011
    Varsta : 52
    Localizare : BUCURESTII NOI

    Regulile pe forum Empty Re: Regulile pe forum

    Mesaj  Mark Nemo Dum Oct 09, 2011 5:04 am

    TheOverlord a scris:Exista doua reguli mari si tari pe acest forum :


    1. Respect intre cei ce posteaza toti suntem egali chiar daca unul este mai mare in punctaj sau mai vechi pe joc si celalalt mai nou.

    2. Incercati sa cititi toate topicurile inainte de a deschide unul nou, poate cineva a avut in trecut aceeasi problema si nu are rost sa discutam de n ori despre acelasi lucru.

    Altceva ... nimic ... spor la sporovaiala. afro

    imi permit sa mai completez cu cateva reguli(stiu, cu cat sunt mai multe sunt mai greu de respectat, dar asta e)...
    3..cei care posteaza mesaje sa fie atenti la vocabularul folosit....topicurile sunt citite de catre oricine, nu conteaza sexul, varsta, religia sau rasa....(nu uitati ca si pe forum puteti fi sanctionati)....
    4..cei care posteaza fotografii sau alte imagini sa fie atenti la continutul lor, sa fie decente(pana acum nu sunt astfel de probleme)...deocamdata atat...

      Data/ora curentă este: Joi Apr 18, 2024 8:35 pm